iPhone 15 Pro będzie posiadać rekordowo „najcieńsze” ramki wokół ekranu
0

iPhone 15 Pro będzie posiadać rekordowo „najcieńsze” ramki wokół ekranu

0

iPhone 15 Pro będzie miał oferować najcieńsze ramki wokoło ekranu ze wszystkich smartfonów, bijąc tym samym obecny rekord należący do Xiaomi 13.

Oczekuje się, że oba modele iPhone’a 15 Pro będą miały cieńsze, zakrzywione ramki w porównaniu do obecnego iPhone’a 14 Pro, co może skutkować wyglądem podobnym do zegarka Apple Watch. Jeśli tym samym przeciek się potwierdza, tak najnowsze modele „Pro” bę∂ą mieć rekordowo cienkie ramki wokoło ekranu.

iPhone 15 Pro pobije rekord ramek o grubości 1,81 mm posiadanych przez Xiaomi 13, a nadchodzący model smartfona od Apple będzie miał czarną ramkę o szerokości zaledwie 1,55 mm. Dla porównania wymiary ramek iPhone’a 14 Pro to (2,17 mm) i Samsunga Galaxy Ultra S23 (1,95 mm).

Według plotek, ramki we wszystkich czterech modelach iPhone’a 15 mają być lekko zakrzywione wokół krawędzi, podobnie jak w serii iPhone’a 11, ale szerokość ramek w standardowym iPhonie 15 i iPhonie 15 Plus nie powinna odbiegać od tych znanych z iPhone 14 i iPhone 14 Plus

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.