Home Newsy iPhone 14 będzie sprzedawał się lepiej niż iPhone 13?
iPhone 14 będzie sprzedawał się lepiej niż iPhone 13?
0

iPhone 14 będzie sprzedawał się lepiej niż iPhone 13?

0

W obliczu utrzymującej się dobrej sprzedaży linii iPhone’a 13, przewiduje się, że modele Apple iPhone’a 14 będą sprzedawać się jeszcze lepiej, donosi Sina Finance.

Raport twierdzi, że Apple rozpoczął próbną produkcję linii iPhone’a 14 i planuje rozpocząć masową produkcję w sierpniu przed premierą we wrześniu. Mówi się, że Apple poinformował dostawców, że początkowa sprzedaż iPhone’a 14 będzie wyższa niż sprzedaż iPhone’a 13.

Sprzedaż iPhone’a zwykle spada w okresie lipiec-sierpień, ponieważ klienci spodziewają się wprowadzenia nowych modeli we wrześniu, ale sprzedaż iPhone’a 13 była podobno o jedną trzecią wyższa w lipcu niż w tym samym czasie w zeszłym roku, co sugeruje, że popyt na telefon jest stały.

Tymczasem ETNews donosi, że Samsung spodziewa się sprzedać aż 80 milionów wyświetlaczy dla iPhone’a 14, iPhone’a 14 Max, iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max w trzecim kwartale tego roku. W 2021 roku wszystkie cztery modele „iPhone 13” zostały ogłoszone 14 września, zostały udostępnione w przedsprzedaży 17 września i wprowadzone na rynek 24 września w Stanach Zjednoczonych i ponad 30 innych krajach. Czekają nas podobne ramy czasowe w tym roku.

źródło: macrumors.com

iPhone 14 będzie sprzedawał się lepiej niż iPhone 13?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.