Home Newsy iPhone 12 i diametralne zmiany w stylistyce urządzenia.
iPhone 12 i diametralne zmiany w stylistyce urządzenia.
0

iPhone 12 i diametralne zmiany w stylistyce urządzenia.

0

Czy kolejny iPhone wprowadzi pewnego rodzaju rewolucję? Czy dalej będzie to jednak ewolucja? Zapraszam!

Ostatnie zmiany we wzornictwie przyniósł iPhone X, który był pewnego rodzaju rewolucją w wyglądzie urządzeń z Cupertino. Wszystkie wcześniejsze urządzenia nawiązywało wyglądem do leciwego już iPhone 6 oraz 6 Plus.

Tylny panel pozwala nam rozróżnić poszczególne modele – od przodu żadnych zmian nie znajdziemy, niestety. Co zatem może przynieść iPhone 12? Najnowszy model będzie nawiązywać wzornictwem do modeli 4, 5, 5s, SE. Jego boki będą spłaszczone a krawędzie ostre i wyraźne. Już teraz możemy zaobserwować taką stylistykę w najnowszych iPadach Pro oraz MacBookach.

Notch z nami zostanie, jednakże powinien stać się on wyraźnie mniejszy. Prawdopodobnym jest także wyposażenie tego modelu w kamerę 3D lub obiektyw ToF – wiązałoby się to z nadchodzącymi goglami od Apple. Lepsze portrety i rozszerzona rzeczywistość – to jest to, do czego Apple będzie dążyć.

iPhone 12 i diametralne zmiany w stylistyce urządzenia.

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *