Home Newsy IPhone 11 Pro i 11 Pro Max – nowe smartfony od Apple, które wprowadzają nowości, na które wiele osób czekało!
IPhone 11 Pro i 11 Pro Max – nowe smartfony od Apple, które wprowadzają nowości, na które wiele osób czekało!
0

IPhone 11 Pro i 11 Pro Max – nowe smartfony od Apple, które wprowadzają nowości, na które wiele osób czekało!

0

Phone 11 to nie jedyna nowa propozycja smartfonów od Apple w tym roku. Tak jak się spodziewaliśmy, Apple zaprezentowało trzy smartfony. Dwa z nich otrzymały dopisek „Pro”. Urządzenia będą oczywiście następcami iPhona Xs i Xs Max.

Najnowsze kombajny ze stajni ze słonecznego Cupertino wyposażone zostały w najnowsze procesory A13 Bionic, które jak co roku będą najszybszymi i najwydajniejszymi procesorami montowanymi w smartfonach. Porównano je do smartfonów z Androidem i naprawdę tak spora różnica na korzyść Apple robi wrażenie!

Urządzenia posiadają ekrany 5,8 w przypadku iPhona 11 Pro i 6,5 w iPhonie 11 Pro Max. Smartfony oferowane będą w nowych kolorach, które napewno przykują uwagę przyszłych nabywców. Najbardziej wyróżniającym się będzie kolor zielony, który wyglada naprawdę fajnie ze względu na ciemny odcień zieleni.

Nowe procesory to nie tylko duża wydajność, ale i wyższa energooszczędność. Według Apple iPhone 11 Pro będzie pracować aż 4 godziny dłużej niż iPhone Xs. IPhone 11 Pro Max natomiast będzie działać na jednym ładowaniu dłużej aż o 5 godzin.

IPhony to najpopularniejsze urządzenia, którymi na codzień wykonujemy fotografię. Najnowszy model wyposażono w aż 3 obiektywy. Dwa z nich są już z nami od jakiegoś czasu, bowiem jest to standardowy obiektyw i podwójny zoom, który doczekał się lepszej jasności f2.0. Nowością jest natomiast obiektyw szerokokątny, dzięki któremu zdjęcia nabiorą zupełnie inne spojrzenie.

W końcu Apple nie jest w tyle za konkurencja. Aparaty maja wykonywać lepsze zdjęcia nocne, dzięki wbudowanemu trybowi „Night Mode”, który będzie uruchamiać się automatycznie w momencie potrzeby. Według mnie nowy iPhone 11 Pro wygląda naprawdę bardzo dobrze i wprowadzi dużo potrzebnych nowości, na które czekałem. Nawet wyspa, na której umieszczono potrójne kamery na nagraniach i zdjęciach Apple wygląda bardzo ładnie.

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!