Home Newsy Apple Watch 5 – najnowsza wersja zegarka z nowymi funkcjami!
Apple Watch 5 – najnowsza wersja zegarka z nowymi funkcjami!
0

Apple Watch 5 – najnowsza wersja zegarka z nowymi funkcjami!

1
0

Kolejnym krokiem konferencji jest Apple Watch. Prezentacja najnowszego zegarka rozpoczęła się od pokazania jak użytecznym i potrzebnym urządzeniem jest dla wielu osób.

Największą nowością będzie seria programów, które zadbają o nasze zdrowie. Będą one rozgałęzione chociażby na decybelometr, który zadba o bezpieczeństwo naszego słuchu, lub aplikacje dbająca o nasze serce.

W końcu element, na który czekało bardzo wiele osób i z pewnością może się okazać karta przetargowa u Apple. Nowy ekran Retina, który umożliwia ciągłe wyświetlanie tarczy zegarka, tak abyśmy mieli ciągły dostęp do godziny.

Szybko wyczerpujące się bateria w ciągu dnia ma być przeszłością. Apple wbudowało akumulator umożliwiający całodobowa prace na jednym ładowaniu. Jak będzie w rzeczywistości – to się okaże.

Dla wielu osób, a w szczególności tych podróżujących, lub lubiących przygody fajną opcją okaże się wbudowany kompas w Apple Watch 5.

Najnowsza wersja zegarka ma być wykonana w 100% aluminium  pochodzącego z recyklingu.

Nie zabrakło nowych kolorów, tytanowej obudowy i całkowicie nowych pasków, które będziemy mogli dokupić.

Ceny za zegarek zaczną się od 399$ za wersje bez sim i 499$ za wersje celluar.

(1)

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!