0

iBookstore zadebiutuje w 18 kolejnych państwach!

0

iBooks 2Usługa iBookstore najprawdopodobniej dostępna będzie w 18 kolejnych krajach i to już dzisiaj! Wszystko za sprawą zaplanowanego na dzisiaj eventu Apple, w czasie którego spodziewamy się premiery, prawie ośmiocalowego iPada Mini.

Jedno z wydawnictw publikujących między innymi w iBooks zauważyło, że konto w iTunes Connect, systemie wykorzystywanym do sprzedawania książek, wymienia obecnie 18 nowych krajów, posiadających cały czas status oczekujący ze względu na kwestie kontraktowe ,co może sugerować, że usługa rozszerzona będzie o poniższe miejsca.

Wsparcie miałoby dotyczyć Argentyny, Boliwii, Brazylii, Chile, Kolumbii, Kostaryki, Dominikany, Ekwadoru, Salwadoru, Gwatemali, Hondurasu, Meksyku, Nowej Zelandii, Nikaragui, Panamy, Paragwaju, Peru i Wenezueli.

Książki jak na razie nie są dostępne w powyższych krajach, możemy się jednak spodziewać, że dzisiejsza konferencja wszystko zmieni i będziemy świadkami kolejnego, dosyć sporego rozwoju iBooks. Jeżeli informacja okaże się prawdą, wtedy usługa dostępna będzie już w ponad 50 krajach!

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *