HomePod Mini pojawi się w Danii na wiosnę
0

HomePod Mini pojawi się w Danii na wiosnę

0

Apple zaktualizował swój duński sklep regionalny, informując, że inteligentny głośnik zostanie wprowadzony na rynek w Danii wiosną 2023 r. w cenie 899 koron.

Głośnik zostanie wprowadzony na rynek w Finlandii, Norwegii i Szwecji 13 grudnia. Jednak z jakiegokolwiek powodu klienci Apple w Danii będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. Tymczasem, w niespodziewanym zwrocie uwagi, Apple ogłosiło dziś również dostępność „HomePod mini” w Afryce Południowej, nieco później, 19 grudnia.

Wydany po raz pierwszy w październiku 2020 r. „HomePod mini” jest obecnie dostępny w 20 krajach i terytoriach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Australii, Austrii, Belgii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Indiach, Irlandii, Włoszech, Japonii, Meksyku, Holandia, Nowa Zelandia, Hiszpania, Szwajcaria, Tajwan i Wielka Brytania.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *