Home Newsy Apple szykuje nowego HomePoda?
Apple szykuje nowego HomePoda?
0

Apple szykuje nowego HomePoda?

0

Nie. Odrazu odpowiem. Apple szykuje nowe urządzenie, które być może będzie wykorzystywało w pewien sposób Siri. W jaki? Zapraszam!

Nazwa kodowa nowego rozwiązania to Yukon – urządzenie będzie zdolne do wyszukiwania znajomych, nawigowania po AppStore czy odczytywać powiadomienia za pomocą komend głosowych. Informacja wyciekła za sprawą jednego z pracowników odpowiedzialnych za rozwój Siri.

Dokumenty wysłane do The Guardian nie zdradzają nam zbyt wiele, jednakże możemy wywnioskować, że urządzenie będzie odpowiednikiem Androidowego Google Home Mini – czyli miniaturką HomePoda.

Urządzenie nie zostało jeszcze zapowiedziane i na chwile obecną nikt nie wie niczego więcej. Czekacie na miniaturowego HomePoda?

Apple szykuje nowego HomePoda?

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/