Gorące nowości od Fresh 'n Rebel wprost z targów IFA 2019

Gorące nowości od Fresh 'n Rebel wprost z targów IFA 2019

0

Gorące nowości od Fresh 'n Rebel wprost z targów IFA 2019

0

Kurz jeszcze nie opadł z naszych twarzy po wypadzie na tegoroczne targi IFA, które od wielu lat organizowane są w Berlinie, a my mamy dla Was nowości! Marka Fresh 'n Rebel, którą bardzo dobrze możecie kojarzyć z naszego portalu, zaprosiła nas na omówienie kilku nowości, które powiększą ich portfolio w najbliższym czasie.

Fresh 'n Rebel Bold X

Pierwszą z najnowszych produktów, które już niebawem wkroczą do sprzedaży jest głośnik Bold X, którego charakteryzuje fantastyczne brzmienie wydobywające się z tak niepozornie małej obudowy.

Smukły designe idzie natomiast w parze z odpowiednim akumulatorem, który zaszyty został w całość konstrukcji. Na jednym ładowaniu jesteśmy w stanie słuchać muzyki przez 7 H, co jest wynikiem jak najbardziej odpowiedni i nawet długie sesje nie będą stanowiły problemu dla tej małej bestii.

To co najbardziej lubię w produktach Fresh 'N Rebel oprócz samej jakości dźwięku, to wykonanie i kolory do wyboru. W tym przypadku nie jest inaczej – urządzenie pokryte zostało miękkim w dotyku i bardzo przyjemnym materiałem, który bardzo łatwo wyczyścić w momencie zabrudzenia. Na pokładzie nie zabrakło pełnej wodoszczelności potwierdzonej certyfikatem IPX 7 i moimi doświadczeniami – tak, już go podtapiałem 😀 G Głośniczek ma możliwość pracy w trybie stereo w momencie sparowania go z drugim takim samym Bold’em X.

Fresh 'n Rebel Twins

Bezprzewodowość opanowała świat, a w większość jest to rynek słuchawek. Nic więc dziwnego, że i Fresh 'N Rebel postawił na w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne, które stylem przypominają Applowe AirPodsy, ale są one od nich zdecydowanie ładniejsze. Fresh 'n Rebel Twins oferowane będą w dwóch odmiennych od siebie wersjach. Różnica polega na kształcie gumek i tego jak będą trzymać się w uszach.

Wybór zależy tylko i wyłącznie od użytkownika i od jego własnych preferencji, który rodzaj wygodniej mu się używa. Dwa odmienne rozmiary pudełek, które są zarówno dockiem jak i powerbankiem, pozwalają na naładowanie słuchawek kilka razy. Pudełka, jak i same słuchawki mają różnić się tylko kształtem, a samo działania i pojemność akumulatorów będzie identyczna. Fresh 'n Rebel nie byłby sobą, gdyby nie oferowali ich w kilku bardzo ładnych i odmiennych od siebie kolorach.

Fresh 'n Rebel Clam DGTL

Kilka miesięcy temu zachwycałem się na łamach naszego portalu pewnymi słuchawkami. Na targach zaprezentowana ulepszoną względem poprzednika wersję. „Stara” wersja była dla mnie jednak na tyle dopieszczona, że nie sądziłem, że uda się stworzyć jeszcze coś lepszego.

W porównaniu z poprzednią wersją zostało ulepszone wygłuszanie, które teraz działa jeszcze lepiej i faktycznie odcinają od zewnętrznego świata. Na hali targów było naprawdę głośno, a po założeniu najnowszych „Clamów” miało się wrażenie jakby ktoś nacisnął przycisk „mute” i wyciszył świat zewnętrzny. Tak samo jak i reszta produktów jest oferowany w kilku kolorach. Mam tylko nadzieję, że szybko otrzymam je do przetestowania na dłużej, aby móc wyrazić długoterminową opinię.

Dzięki uprzejmości firmy z logo w kształcie szczypiec kraba, jako pierwsi mamy możliwość sprawdzenia i napisania własnych wrażeń na temat głośnika Bold X.

Gorące nowości od Fresh 'n Rebel wprost z targów IFA 2019

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.