Home Newsy Apple być może przygotowuje nowy HomePod i inteligentne urządzenia domowe
Apple być może przygotowuje nowy HomePod i inteligentne urządzenia domowe
0

Apple być może przygotowuje nowy HomePod i inteligentne urządzenia domowe

0

Apple może przygotowywać nowy, wysokiej klasy HomePod, zaktualizowany HomePod mini, a także dwa inne urządzenia domowe, które mogą ujrzeć światło dzienne pod koniec 2023 r. lub na początku 2024 r., według Marka Gurmana z Bloomberga w swoim najnowszym biuletynie „Power On”.

Gurman mówi, że Apple ma „co najmniej cztery nowe inteligentne urządzenia domowe w swoich laboratoriach, ale nie wszystkie ujrzą światło dzienne”. W tej chwili wydaje się, że pojawi się nowy, wysokiej klasy HomePod.

Jak wcześniej donosił dziennikarz, nowy HomePod nosi nazwę kodową B620. Będzie działał z tym samym chipem S8 przyszłego Apple Watch Series 8. Jego rozmiar i jakość dźwięku będą podobne do oryginalnego HomePod niż wersji mini.

Tym razem nowością jest to, że Apple pracuje również nad zaktualizowanym HomePod mini. Choć nie wiadomo, co może się zmienić. Być może firma planuje zaktualizować wszystkie swoje urządzenia o obsługę Bluetooth 5.2.

W biuletynie dziennikarz Bloomberga bada również dwa urządzenia domowe, które mogłyby ujrzeć światło dzienne:

  • Urządzenie kuchenne, które łączy iPada i głośnik;
  • Urządzenie do salonu, które łączy Apple TV, aparat i HomePodo

Uważa, że ​​jeden z nich zostanie wprowadzony na rynek pod koniec przyszłego roku lub na początku 2024 roku. Oba produkty z pewnością konkurowałyby z opcjami Amazona, takimi jak Amazon Echo i Amazon Show. Urządzenia te mogą pomóc Apple połączyć domy użytkowników, ponieważ firma wprowadziła HomePod mini i Apple TV jako domowe koncentratory ludzi.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.