HOCO Stainless Steel Strap Watch Band – Stalowa bransoleta dla Apple Watch
HOCO Stainless Steel Strap Watch Band – Stalowa bransoleta dla Apple Watch
0

HOCO Stainless Steel Strap Watch Band – Stalowa bransoleta dla Apple Watch

0

Apple Watch z gumowym i skórzanym paskiem wygląda słabo. Szczególnie na męskim nadgarstku. Takie jest moje subiektywne zdanie. Zegarek jest za mały, a wąskie paski APPLE jeszcze go pomniejszają. Co innego bransolety. Te niestety są strasznie drogie. Jest jednak alternatywa – HOCO Stainless Steel Strap Watch Band – Stalowa bransoleta dla Apple Watch.

Mało męska bransoleta mediolańska – 749 złotych. Świetnie wyglądająca bransoleta panelowa… 2249 złotych. Ceny niestety nie zachęcają do ich zakupu. Okazuje się jednak, że na rynku dostępna jest ciekawa alternatywa dla drogich stalowych bransolet APPLE. Produkuje ja firma HOCO.

Recenzja HOCO w AppleMobile.pl 1

Przyznaję, że bransoletę HOCO kupiłem jeszcze zanim udało mi się nabyć Apple Watch’a. Kosztowała mnie 99 dolarów. Dziś na ebay można ją kupić za mniej niż połowę tej kwoty. Również polskie Allegro jest pełne ofert z tą bransoletą. Kosztują około 250 złotych.

Recenzja HOCO w AppleMobile.pl 5

Bransoleta wykonana jest ze stali nierdzewnej. Produkuje ją chiński producent z Hong Kongu.

Recenzja HOCO Branclet w AppleMobile.pl 1

Wiem brzmi dość mało wiarygodnie. Dlatego kupując bransoletę na eBay i czekając na jej dostarczenie pare tygodni, miałem z tyłu głowy myśl, że mogą to być kiepsko wydane 4 stówy.

imgs

Bransoletę otrzymujemy w opakowaniu z pięknym napisem premium product. Bransoleta jest rozłożona w całości, pięknie zaprezentowana.

Recenzja HOCO Branclet w AppleMobile.pl 19

Wyposażona została już w zapięcia z trzema wypustkami, z którego korzysta APPLE. Jej montaż jest bardzo łatwy.

Recenzja HOCO Branclet w AppleMobile.pl 9

Wystarczy wysunąć dotychczas używany pasek i wsunąć nowy do momentu charakterystycznego kliknięcia.

Recenzja HOCO w AppleMobile.pl 4

Bransoleta jest solidna. Korzystam z niej już któryś miesiąc, nic się z nią złego nie stało. Nie poprzecierała się, nie urwała.

Recenzja HOCO Branclet w AppleMobile.pl 6

Co ważne, mimo że noszę zegarek dość mocno zaciśnięty na nadgarstku,ę nie poci się nadmiernie. Nie mam też problemu z żadnym uczuleniem czy swędzeniem podczas jej noszenia.

Recenzja HOCO Branclet w AppleMobile.pl 21

Bransoleta jest regulowana jedynie poprzez wyciąganie kolejnych jej paneli. Można to zrobić samodzielnie. Ja jednak skorzystałem z pomocy zaprzyjaźnionego zegarmistrza, który za kilkanaście złotych skrócił mi ją do odpowiedniego rozmiaru.

Recenzja HOCO Branclet w AppleMobile.pl 15

Mimo, że produkt ten pochodzi z Chin, nie jest dedykowany jedynie na wątłe chińskie rączki. Z powodzeniem bez skracania jej może jej używać „kark” z wielką łapą.

Recenzja HOCO Branclet w AppleMobile.pl 11

Bransoleta ma swoją masę. Niestety nie jest tak ciężka, jakbym sobie tego życzył. Podejrzewam, ze ta od APPLE jest znacznie masywniejsza. Nie znaczy to jednak, że produkt HOCO jest kiepski.

Recenzja HOCO Branclet w AppleMobile.pl 17

Jego jakość stoi na wysokim poziomie. Każdy element bransolety jest ładnie wykonany i wykończony. Mimo niewielkiej masy nie sprawia wrażenia tandety.

Recenzja HOCO Branclet w AppleMobile.pl 3

Bransoleta marki HOCO to dobra alternatywa dla bardzo drogich bransolet od giganta z Cupertino. Czekam teraz na drugą bransoletę z oferty marki HOCO, która wygląda niemal identycznie jak ta panelowa od APPLE. Możecie liczyć na jej recenzję już niedługo!

 

HOCO Stainless Steel Strap Watch Band – Stalowa bransoleta dla Apple Watch

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Dobrze wykonana i wykończona
  • Łatwo w instalacji na zegarku
  • Solidna

Wady

  • Mogłaby być masywniejsza
  • Skrócenie bransolety może przysporzyć problemu
Oceny
  • Jakość/Cena
  • Solidność wykonania
  • Łatwość skrócenia
  • Dopasowanie do zegarka
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *