Hama Passion Turn, czyli słuchawki i głośnik mobilny w jednym
0

Hama Passion Turn, czyli słuchawki i głośnik mobilny w jednym

0

Marka opracowała nietypową hybrydową konstrukcję, która sprawdza się zarówno jako słuchawki nauszne, jak i głośnik Bluetooth 5.3 jednocześnie. Wystarczy odwrócić muszle słuchawek na zewnątrz i możemy słuchać muzyki.

Niemiecki producent wpadł na pomysł, w jaki sposób cieszyć się słuchaniem muzyki indywidualnie i razem z przyjaciółmi na imprezie w domu czy plenerze. Wszystko to przy użyciu jednego niewielkiego urządzenia, którym są słuchawki i głośniki w jednym – Hama Passion Turn, unikatowa propozycja z dziedziny audio. Są to utrzymane w uniwersalnej czarnej kolorystyce lekkie (waga 292 g) składane słuchawki nauszne z elastycznym pałąkiem, potrafiące pełnić podwójną funkcję. Jak to możliwe? Otóż gdy wywiniemy ich muszle na zewnątrz, otrzymamy głośnik stereo o łącznej mocy 6 watów (po 3 W na każdą muszlę, przy czym możliwy jest też tryb hybrydowy z tylko jedną muszlą grającą jako głośnik).

Słuchawki łączą się z urządzeniem źródłowym, takim jak smartfon, laptop czy tablet, poprzez najnowszą technologię Bluetooth w wersji 5.3, co przekłada się na 10 m zasięgu. Wyposażone są w elastyczny pałąk z możliwością indywidualnej regulacji długości, stąd brak ryzyka uciskania w uszy. Głośność reguluje się za pomocą wbudowanego pokrętła, zaś za sterowanie utworami odpowiada osobny przycisk na obudowie jednego z nauszników. Sam sposób zaprojektowania miękko wyściełanych nauszników gwarantuje odpowiednią pasywną redukcję szumów, odcinającą nas od np. ulicznego hałasu. Mogą się one też składać do wewnątrz, dzięki czemu łatwo schować całą konstrukcję do dołączanego do zestawu etui, plecaka czy kieszeni kurtki.

Słuchawki Hama Passion Turn są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 349 zł.

Więcej detali na temat prezentowanego sprzętu przeczytamy na stronie https://hamamobile.pl.

5/5 - (1 vote)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.