Śledź podróż Świętego Mikołaja za pomocą narzędzia Google Santa Tracker
0

Śledź podróż Świętego Mikołaja za pomocą narzędzia Google Santa Tracker

0

Google uruchomiło dziś coroczną funkcję śledzenia Świętego Mikołaja. Umożliwia to śledzenie Świętego Mikołaja w czasie rzeczywistym podczas jego mitycznej podróży. Przygotowuje się on do dostarczenia prezentów dzieciom z całego świata.

Śledzenie Mikołaja Google kontynuuje 19-letnią tradycję firmy, pozwalając podekscytowanym dzieciom i rodzicom śledzić jego podróże przez cały dzień – 24 grudnia. Tego dnia Wioska Świętego Mikołaja zmienia się w miejsce śledzenia. Dzieci mogą obserwować Świętego Mikołaja i jego renifery wesoło wykonuje swoją ważną pracę.

Mikołaja można śledzić za pomocą przeglądarki internetowej na telefonie iPhone, iPadzie lub komputerze Mac. Wystarczy odwiedzić oficjalną witrynę śledzenia Świętego Mikołaja Google. Witryna zawiera mapę aktualnej lokalizacji Świętego Mikołaja oraz jego następny przystanek. Także transmisję wideo na żywo z jego podróży oraz szacowany czas dotarcia do każdej określonej lokalizacji.

Witryna Świętego Mikołaja zawiera zdjęcia miejsc, które Mikołaj już odwiedził, aktualną liczbę dostarczonych prezentów oraz aktualną odległość Świętego Mikołaja od Twojej lokalizacji. Istnieje również wybór gier do grania, kreatywnych rzeczy do zrobienia i filmów do obejrzenia.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *