Google Chrome wprowadza aktualizację paska adresu
0

Google Chrome wprowadza aktualizację paska adresu

0

Firma Google udostępniła informacje na temat aktualizacji wprowadzanych w pasku wyszukiwania. Aktualizacje te mają ułatwić znalezienie szukanej witryny i są dostępne zarówno mobilnie jak i komputerowo.

Gdy popełnisz literówkę podczas wpisywania adresu URL, Chrome wykryje ją i da sugestie witryn, które warto odwiedzić. Chrome jest także mądrzejszy w autouzupełnianiu adresów URL, wypełniając sugestie na podstawie witryn odwiedzonych w przeszłości.

Funkcje poprawiania literówek są teraz dostępne na komputerach stacjonarnych i w systemie iOS, natomiast aktualizacja autouzupełniania jest na razie ograniczona do komputerów stacjonarnych.

Chrome umożliwia też przeszukiwanie folderów zakładek za pomocą paska adresu i sugeruje bardzo popularne witryny, nawet jeśli nigdy ich nie odwiedzałeś. Dwie funkcje są dostępne zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo Chrome na komputerze ma ulepszony układ wizualny, który zapewnia krótszy czas reakcji i sprawia, że ​​pasek adresu jest łatwiejszy do odczytania. Więcej informacji na temat zmian można znaleźć na blogu Google Chrome.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *