Apple udostępnia Safari Technology Preview 181
0

Apple udostępnia Safari Technology Preview 181

0

Apple udostępniło nową aktualizację Safari Technology Preview. Jest to eksperymentalna przeglądarka, którą Apple wprowadziło po raz pierwszy w marcu 2016 r. Firma zaprojektowała ją w celu przetestowania funkcji, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach przeglądarki Safari.

Safari Technology Preview 181 zawiera poprawki i aktualizacje CSS, HTML, JavaScript, multimediów, renderowania i SVG. Obecna wersja jest kompatybilna z komputerami z systemem macOS Ventura i macOS Sonoma. Najnowszą wersją systemu macOS wydaną przez firmę Apple we wrześniu 2023 r.

Aktualizacja jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych lub Ustawieniach systemu dla każdego, kto pobrał przeglądarkę. Pełne informacje o wydaniu aktualizacji są dostępne w witrynie Safari Technology Preview.

Celem Apple w przypadku Safari Technology Preview jest zebranie opinii od programistów i użytkowników na temat procesu rozwoju przeglądarki. ‌Może ona działać równolegle z istniejącą przeglądarką Safari. Pomimo jej przeznaczenia dla programistów, do pobrania nie jest wymagane konto programisty.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *