Apple wydaje Safari Technology Preview 162 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności
0

Apple wydaje Safari Technology Preview 162 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności

0

Apple wydało aktualizację przeglądarki Safari Technology Preview. Jest to przeglądarka Apple wprowadzonej po raz pierwszy w marcu 2016 r. Działa ona w celu przetestowania funkcji, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach przeglądarki Safari.

Aktualizacja zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności. Dotyczy to Web Inspector, CSS, Scrolling, Gamepad API, Media, Web API i Accessibility. Aktualizacja umożliwia także udostępnianie grup kart i synchronizację grup kart, ustawień witryny i rozszerzeń internetowych.

Obecna wersja ‌Safari Technology Preview‌ to wersja 16.4 i jest kompatybilna z komputerami z systemem ‌macOS Ventura‌ i macOS Monterey.

Aktualizacja „Safari Technology Preview” jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych lub Ustawieniach systemowych dla każdego, kto pobrał przeglądarkę.

Apple chce zebrać opinie programistów i użytkowników na temat procesu rozwoju przeglądarki. ‌Safari Technology Preview‌ może działać równolegle z istniejącą przeglądarką Safari. Pomimo jej przeznaczenia dla programistów, nie wymaga konta programisty do pobrania.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.