Apple wydaje Safari Technology Preview 160 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności
0

Apple wydaje Safari Technology Preview 160 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności

0

Firma Apple wydała dziś nową aktualizację przeglądarki Safari Technology Preview. Firma Apple zaprojektowała „Safari Technology Preview” w celu przetestowania funkcji, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach przeglądarki Safari.

Safari Technology Preview‌ wersja 160 zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności. Dotyczy to Web Inspector, CSS, Rendering, Web Animations, SVG, Media, JavaScript, WebAssembly, Service Workers, Accessibility, Editing i Web API. Obecna wersja „Safari Technology Preview” to wersja 16.4 i jest kompatybilna z komputerami z systemem macOS Ventura i macOS Monterey.

Aktualizacja jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu Aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych lub Ustawieniach systemowych dla każdego, kto pobrał przeglądarkę. Pełne informacje o wydaniu aktualizacji są dostępne w witrynie Safari Technology Preview.

Celem Apple w ramach „Safari Technology Preview” jest zebranie opinii programistów i użytkowników na temat procesu rozwoju przeglądarki. Może ona działać równolegle z istniejącą przeglądarką Safari. Chociaż jest przeznaczona dla programistów, nie wymaga konta programisty do pobrania.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.