Apple wypuszcza Safari Technology Preview 154
0

Apple wypuszcza Safari Technology Preview 154

0

Firma Apple wydała dziś nową aktualizację dla Safari Technology Preview. Jest to eksperymentalna przeglądarka Apple wprowadzona po raz pierwszy w marcu 2016 r. Została zaprojektowana z myślą testowania funkcji, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach Safari.

Wersja 154 ‌Safari Technology Preview‌ zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności dla funkcji Web Inspector, CSS, JavaScript, Rendering, Reporting API, Web API, Accessibility, Media i Intelligent Tracking Prevention. Obecna wersja przeglądarki jest oparta na aktualizacji Safari 16 i obejmuje obsługę funkcji dostępnych w systemie macOS Ventura. Nowa wersja ‌Safari Technology Preview‌ jest kompatybilna z maszynami z systemem macOS 13 Ventura. Jednak nie działa już z macOS Big Sur.

Każdy kro pobrał przeglądarkę może ją zaktualizować. Pełne informacje na temat tej aktualizacji są dostępne w witrynie Safari Technology Preview. Apple chce zebrać opinie od programistów i użytkowników na temat procesu rozwoju przeglądarki. Safari Technology Preview‌ może działać równolegle z istniejącą przeglądarką Safari. Pomimo tego, że jest ona przeznaczona dla programistów, to nie wymaga konta programisty do pobrania.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *