Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Edycje gier i gry świąteczne z App Store – poczuj klimat!
Edycje gier i gry świąteczne z App Store – poczuj klimat!

Edycje gier i gry świąteczne z App Store – poczuj klimat!

0

Witam Was bardzo serdecznie. Święta coraz bliżej, więc warto w końcu poczuć ich zapach i klimat. Jeżeli jesteście graczami, zainteresujcie się dzisiejszym zestawieniem gier z App Store! Zapraszam.

Edycje gier i gry świąteczne z App Store – poczuj klimat!

Toca Hair Salon – Christmas

Gra ta jest jedną z ciekawszych w tym zestawieniu. Dostępna jest całkowicie za darmo i oferuje nic innego jak właśnie salon fryzjerski w stylu świątecznym. Co warto wspomnieć – gra ta dedykowana jest właśnie gwiazdce. Nie jest to tylko aktualizacja z okazji końcówki grudnia. Fajnie!

Do dyspozycji mamy dwóch klientów. Możemy układać im włosy, myć, czesać, farbować, ozdabiać, a gdyby tego było mało, na końcu zrobić im zdjęcie. Dostępnych jest wiele, wiele opcji, więc dzieciakom na pewno nie znudzi się ta gra szybko. Można tutaj ukazać swoją kreatywność, która często nie ma granic! Polecam Wam również inne gry od zespołu Toca Boca – niektóre z nich opisywałem w innym zestawieniu.

Angry Birds 2

Angry Birds to bardzo popularna seria wśród osób w każdym wieku. Nie ukrywam, że kilka lat temu byłem w to nieźle wciągnięty. Czemu się tu jednak dziwić? Poziomy gry są niezwykle przyjemne, a dodatkowo jest ona bezpłatna. Okej, jeżeli ktoś nie wie o co w niej chodzi – już tłumaczę.

Druga odsłona gry to kontynuacja poprzedniej części, która zdobyła serca wielu użytkowników. Zasady są proste – musimy wyeliminować wrogów, czyli zielone świnki, za pomocą naszych kolorowych, tytułowych, wściekłych ptaków. Świąteczna aktualizacja wnosi wiele dobrego – zmiany wyglądu całej mapy, a także wszystkich postaci. Kocham to!

Temple Run 2

Przyznam się, że nie wiedziałem o drugiej wersji Temple Run. Zagrałem więc chwilę w dwójkę, i… Wow, jest naprawdę świetnie! Pod względem graficznym – bomba, a pod rozgrywki – jeszcze lepiej. To świetny następca poprzedniej generacji. Motyw świąt w tej grze towarzyszy nam już od pierwszych kroków na mapie. Aby je jednak zrozumieć, przedstawię Wam reguły.

Temple Run to podobna gra do Subway Surfers. Uciekamy w tym wypadku jednak przed zimowym stworem, w tym czasie sunąc po ośnieżonych i trudnych do przejścia alejach. Spotkamy dużo mikołajkowych akcentów i wiele więcej. Mega! Jeżeli nigdy nie mieliście do czynienia z tą serią, wiecie co zrobić.

Christmas Cocktail

Pamiętacie zwariowanego barmana z gry.pl? Tak, to właśnie on – wersji mobilnej i świątecznej! Nie mogło być chyba lepiej. W tej grze chodzi o to, aby zaserwować naszemu głównemu bohaterowi smacznego drinka. Musi go polubić! My jednak, zazwyczaj, robimy mu na złość – dorzucamy niesmaczne składniki i tak dalej.

W tej edycji barman ma czapkę Świętego Mikołaja, a wszystkie produkty, przyciski i dekoracje nawiązują do głównego wydarzenia grudnia. Gra jest świetnym lekarstwem na nudę, smutek, a przede wszystkim stres. Nie wiem jak Wy, ale ja przy niej zostanę!

To już wszystkie świąteczne gierki, które dla Was przygotowałem. Wesołych świąt kochani, trzymajcie się i do zobaczenia niedługo! Pa!

Edycje gier i gry świąteczne z App Store – poczuj klimat!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/