e-Kiosk na iPadzie
0

e-Kiosk na iPadzie

0

e-Kiosk w iPadPrzedwczoraj (8 marca) e-Kiosk uruchomił dystrybucję publikacji na nowy czytnik przeznaczony dla tabletu firmy Apple – iPada. Dzięki udostępnieniu e-Kiosk Readera w wersji dla iPada czytelnicy prasy zyskają możliwość czytania ponad 200 tytułów na iPadzie, rewolucyjnym tablecie firmy Apple.

? Zainteresowanie czytaniem prasy na iPadzie jest ogromne – mówi Krzysztof Krala, wiceprezes e-Kiosk S.A., odpowiedzialny za rozwój technologiczny spółki. – Od kilku miesięcy codziennie odbieraliśmy nawet po kilka maili i telefonów od naszych klientów i wydawców z pytaniem, kiedy wreszcie udostępnimy czytnik dla iPada. Dziś możemy wreszcie z dumą powiedzieć: oto jest! Największą zaletą aplikacji e-Kiosku jest to, że za jej pomocą będzie można korzystać z kilkuset tytułów, a nie tylko jednego, jak to ma miejsce w przypadku rozwiązań oferowanych przez poszczególnych wydawców, wymagających instalacji oddzielnej aplikacji dla każdego tytułu. Rozwiązania oferowane przez wydawców są ciekawe, ale jestem pewien, że czytelnicy docenią możliwość czytania wielu tytułów za pomocą jednej aplikacji – komentuje Piotr Kubiszewski, prezes e-Kiosk S.A.

By przekonać się do zalet czytania prasy na iPadzie w formacie e-Kiosku, wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z publikacji dostępnych bezpłatnie: najświeższego wydania miesięcznika Digital Foto Video (2/2011) oraz grudniowego wydania Magazynu komputerowego CHIP. Na razie w tej formie udostępniane będą stopniowo czasopisma, a dopiero za jakiś czas gazety codzienne.

Aplikacja dostępna jest tutaj.

Oceń post
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *