Dostawa Midnight M2 MacBooka Air przeniesiona na sierpień
0

Dostawa Midnight M2 MacBooka Air przeniesiona na sierpień

0

Apple rozpoczęło przedsprzedaż M2 MacBooka Air w ten piątek. Jeśli planowałeś go kupić, to niestety już nie masz szczęścia, ponieważ wstępne daty dostawy są już częściowo nieaktualne.

Dostawa wszystkich modeli może potrwać co najmniej kilka tygodni. W tej chwili najpopularniejszą opcją – lub przynajmniej najtrudniejszą do zdobycia – jest Midnight M2 MacBook Air z 16 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci masowej SSD.

Na przykład inne opcje Midnight zostaną dostarczone w ciągu około 2-3 tygodni. Dla tych, którym nie zależy na nowej opcji M2 MacBooka Air, niezawodny model podstawowy w kolorze Space Grey nadal będzie dostępny w ciągu 1-2 tygodni. Model Starlight jest również dostępny z 8 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci SSD z tymi samymi datami dostawy.

W nowym MacBooku Air wprowadzono najbardziej znaczącą zmianę w linii MacBooków Air od dekady, z jednolicie płaską obudową, większym wyświetlaczem i cieńszą ramką ekranu. Podobnie jak MacBook Pro 2021, przedni aparat jest teraz umieszczony w wycięciu wyświetlacza. Chip M2 zapewnia lepszą wydajność procesora i karty graficznej, około 20% szybciej, niż już szybki MacBook Air M1.

Apple twierdzi, że złożone zadania, takie jak edytowanie wideo w Final Cut lub stosowanie filtrów w Photoshopie, są o 20-40% szybsze niż w MacBooku Air M1 i są o rząd wielkości szybsze dla klientów przechodzących ze starszych Airs opartych na Intelu. A cała ta moc nie powinna odbywać się kosztem żywotności baterii; Apple twierdzi, że klienci powinni być w stanie uzyskać do 18 godzin ciągłego odtwarzania wideo na jednym ładowaniu.

źródło: 9to5mac.com

Dostawa Midnight M2 MacBooka Air przeniesiona na sierpień

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *