Home Newsy Zamówienia na MacBooka Air M2 otwierają się w piątek 8 lipca, a dostawa już od 15 lipca
Zamówienia na MacBooka Air M2 otwierają się w piątek 8 lipca, a dostawa już od 15 lipca
0

Zamówienia na MacBooka Air M2 otwierają się w piątek 8 lipca, a dostawa już od 15 lipca

0

Apple ogłosiło, że zamówienia na M2 MacBooka Air można składać od piątku 8 lipca – a dostawy rozpoczną się tydzień później. Maszyna została po raz pierwszy ujawniona w zeszłym miesiącu.

Zamówienia online są otwierane o 5 rano czasu PDT na stronie apple.com/store oraz w aplikacji Apple Store. Pierwsze dostawy zostaną zrealizowane w piątek 15 lipca.

„Całkowicie przeprojektowany MacBook Air z M2 będzie można zamawiać od piątku 8 lipca. Jeszcze większa wydajność i nowa, uderzająco smukła konstrukcja, większy 13,6-calowy wyświetlacz Liquid Retina, kamera FaceTime HD 1080p, czterogłośnikowy system dźwiękowy, do 18 godzin pracy na baterii i ładowanie MagSafe.”

Apple podkreśla nowy projekt maszyny, możliwy dzięki energooszczędności chipa M2. Nowa maszyna ma również smuklejsze ramki, z takim samym podejściem do wycięcia w przednim aparacie. MacBook Air jest wyposażony w nową kamerę FaceTime HD 1080p o dwukrotnie większej rozdzielczości i wydajności przy słabym oświetleniu w porównaniu z poprzednią generacją. W połączeniu z mocą przetwarzania zaawansowanego procesora sygnału obrazu w M2 użytkownicy będą wyglądać świetnie podczas wideorozmów. Apple twierdzi, że jego tradycyjnie podstawowa maszyna jest teraz zdolna do wykonywania skomplikowanych zadań, takich jak złożona edycja w Final Cut Pro. Żywotność baterii jest określona na 18 godzin w przypadku odtwarzania wideo i chociaż jest to idealne rozwiązanie, prawdopodobnie urządzenie będzie nadal zapewniać całodzienny czas pracy na baterii w większości zastosowań w świecie rzeczywistym. Opcjonalny klocek zasilający o mocy 67 W umożliwia ładowanie do 50% w zaledwie 30 minut.

Nowa maszyna jest dostępna w kolorach midnight, starlight, silver, and space gray.

Popyt prawdopodobnie przez jakiś czas przekroczy podaż, więc ci, którzy chcą szybko zdobyć maszynę, będą musieli ustawić budziki!

źródło: 9to5mac.com

Zamówienia na MacBooka Air M2 otwierają się w piątek, 8 lipca, a dostawa już od 15 lipca

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.