Czym zastąpić Notatki i Przypomnienia od Apple? Przegląd aplikacji 2w1 – Notion

Czym zastąpić Notatki i Przypomnienia od Apple? Przegląd aplikacji 2w1 – Notion

0

Cześć wszystkim. Przed Wami przegląd aplikacji Notion, która świetnie sprawdzi się jako lepszy zamiennik Notatek i Przypomnień od Apple. Połączy je ze sobą, dzięki czemu nie będziecie musieli śmigać po kartach, a skupić się na jednym centrum dowodzenia. Zaciekawiłem Was wystarczająco? W takim razie zapraszam serdecznie do lektury.

Czym zastąpić Notatki i Przypomnienia od Apple? Przegląd aplikacji 2w1 – Notion

Notion to nic innego jak notatnik, ale z pozostałymi, ciekawymi funkcjami. Możecie dodać tutaj listę zakupów, filmów do obejrzenia (w tym warto wstawiać linki, znacząco ułatwia to odhaczanie obejrzanych pozycji, dzięki czemu Notion jest jeszcze bardziej efektywny), miejsc do zwiedzenia, przepisów, które chcemy spróbować i tak dalej. Wszystko działa podobnie jak na serwerach Discord, gdzie jednym kliknięciem możecie odwiedzić kanał tekstowy i dowiedzieć się przydatnych informacji na jakiś temat. Notion to nie miejsce, gdzie możemy z kimś porozmawiać, ale możemy dodawać bliskie nam osoby do współdzielenia konkretnych kanałów, czyli stron w notatniku. Możemy zmieniać ich nazwy, tła, ikonki i wiele więcej. To my kontrolujemy tę przestrzeń. To właśnie cenię sobie najbardziej w Notion – rzut na wszystko po wejściu w apkę i możliwość customizacji.

Idąc dalej, aplikacja działa też jako produkt dla firm. Możecie połączyć się z wieloma użytkownikami, aby stworzyć bezpieczną przestrzeń dla pracowników, uczniów i tak dalej. Możecie nawet ich oznaczać, aby widzieli, jakie zadanie jest im przydzielone na dany dzień. Fajnie może to działać w przypadku rodzin – co sądzicie? Wynieść śmieci, ugotować… I od razu rodzina byłaby bardziej zorganizowana! Ustawicie także hasło do aplikacji, co pozwoli Wam uniknąć niemiłych gości, którzy jakimś cudem mają dostęp do hasła ustawionego w telefonie.

Jeżeli wersja podstawowa Wam nie wystarcza, możecie zaopatrzyć się w Pro, która oferuje: nielimitowane wgrywanie plików na Notion, nielimitowaną ilość gości na Waszej tablicy i dostęp do historii sprzed 30 dni, dzięki czemu żadna treść, którą przez przypadek skasowaliście, nawet kilka tygodni temu, nie przepadnie. Musicie sami jednak zdecydować, czy jest to warte Waszych pieniędzy, w dodatku niemałych. Polecam tę opcję raczej większym rodzinom, paczkom znajomych i firmom.

To już wszystko, co na dzisiaj przygotowałem. Co sądzicie o tej aplikacji? Jak zawsze, czeka na Was za darmo w App Store. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się. Pa!

5/5 - (1)
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *