Counter-Strike 2 nie obsługuje komputerów Mac
0

Counter-Strike 2 nie obsługuje komputerów Mac

0

W tym tygodniu Valve wypuściło Counter-Strike 2.  Była to długo oczekiwana bezpłatna aktualizacja dla graczy Counter-Strike: Global Offensive. Jednak użytkownicy komputerów Mac szybko doznali niezłego szoku, ponieważ gra nie obsługuje systemu macOS.

Wydanie tytułu w środę wymusiło aktualizację 26 GB dla wszystkich użytkowników CS:GO, w tym użytkowników komputerów Mac. Po instalacji użytkownicy systemu macOS zorientowali się, że aktualizacja w zasadzie uniemożliwia grę. Steam próbuje uruchomić plik wykonywalny dla systemu Windows. Niektórzy użytkownicy cofnęli zmianę i ponownie uzyskali dostęp do CS:GO, jednak nie jest to perfekcyjne rozwiązanie.

Valve po cichu usunęło symbol macOS ze strony produktu Counter-Strike na Steamie. Jedyna informacja o tym przypadku pojawia się w oficjalnym FAQ Valve. „CS2 nie jest obecnie dostępne dla komputerów Mac”, jednak nie ma żadnych dodatkowych informacji na ten temat.

Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych i najdłużej działających gier na macOS. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem społeczności, więc brak wsparcia dla użytkowników komputerów Mac dokonujących aktualizacji do Counter-Strike 2 jest dość szokujące.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *