Bardzo ciekawy koncept iPhone’a 8

Bardzo ciekawy koncept iPhone’a 8

0

Niemal każdego dnia do sieci trafiają kolejne wizje grafików dotyczące flagowego modelu iPhone’a jaki trafi do oferty w okolicach jesieni tego roku. Smartfon nieoficjalnie ochrzczony jako 8, X lub Edition ma uczcić jubileusz 10 lat istnienia iPhone’a na rynku jaki przypada w tym roku.

Wiele dotąd opublikowanych plotek jest w treści spójnych ze sobą w kwestii wyglądu tego urządzenia. Ma ono być wyposażone w zaokrąglony po bokach ekran typu OLED, który zajmie niemal całą powierzchnię przedniego panelu smartfona. Takie rozwiązanie wymusi również implementację przycisku Home i czytnika Touch ID w wyświetlacz.

W konstrukcji znajdzie się również obszar funkcyjny, który ma pełnić podobną rolę do panelu Touch Bar montowanego w nowych MacBookach Pro. Wszystkie te elementy zawarł w swojej pracy węgierski grafik Gábor Balogh, choć jego wizja wyróżnia się na tle innych pewnym elementem. Jest nim dość głęboka integracja smartfona z asystentem głosowym Siri drugiej generacji oraz wsparcie dla technologii AR.

Całość obejrzeć można na stronie autora.

Źródło: 9To5Mac

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *