Home Newsy Apple wydaje podręcznik użytkownika głośnika HomePod
Apple wydaje podręcznik użytkownika głośnika HomePod
0

Apple wydaje podręcznik użytkownika głośnika HomePod

0

Mieszkańcy pierwszych krajów od 9 lutego mogą cieszyć się możliwościami jakie niesie ze sobą głośnik HomePod. Pierwsze recenzje już zalewają internet i co ważne w sporej części są one przychylne. Wiele osób wychwala w nich jakość dźwięku nowego produktu oraz jego integrację z asystentem głosowym Siri.

Głośnik zadebiutował w pierwszej fazie sprzedaży tylko na trzech rynkach zbytu. Szczęśliwcami są mieszkańcy Wielkiej Brytanii, USA oraz Australii, zaś wiosną tego roku urządzenie trafi również do użytkowników z Niemiec oraz Francji. Tymczasem Apple na swojej stronie wsparcia technicznego zamieściło poradnik użytkownika głośnika HomePod. Został on podzielony na osiem głównych rozdziałów.

Jest to instrukcja dotyczącą głównie podstaw użytkowania urządzenia przeprowadzająca jego właścicieli przez etap pierwszej konfiguracji, porad jak odtwarzać muzykę z serwisu Apple Music, korzystać z funkcji odczytywania lub wysyłania wiadomości, zapamiętywania notatek, czy słuchania podcastów. Poradnik póki co dostępny jest tylko na stronie internetowej firmy Apple. Z czasem jednak powinien także pojawić się w aplikacji Books, czyli nowej wersji programu systemowego iBooks.

Źródło: Apple

 

Apple wydaje podręcznik użytkownika głośnika HomePod

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *