Home Newsy Apple Watch z większym ekranem już jest
Apple Watch z większym ekranem już jest
0

Apple Watch z większym ekranem już jest

0

Jestem pod wrażeniem jak celne były w ostatnim czasie plotki publikowane przez media, a związane z nadchodzącymi urządzeniami z Cupertino. Sprawdziła się większa część spekulacji i przewidywań odnośnie tegorocznych iPhone’ów, czy zegarka Apple Watch. Ten ostatni zgodnie z treścią doniesień miał między innymi cechować się większym ekranem.

Plotki te sprawdziły się i Apple Watch Series 4 został wyposażony w niemal bezramkowy ekran, który miał jednak, wbrew wcześniejszym donosom, wpływ na rozmiary koperty. Najnowszy model zegarka oferowany jest w wersji z kopertą 44 mm i 40 mm, a więc o 2 mm większą niż w poprzednich modelach zegarka.
Wraz z nowym modelem naręcznego urządzenia pojawił się także nowy interfejs użytkownika w systemie watchOS. Został on dostosowany do nowego ekranu i prezentuje teraz znacznie więcej informacji.

Apple wprowadziło także nową koronkę Digital Crown ze wsparciem dla silnika Taptic Engine. Wraz z nowym zegarkiem pojawiły się również nowe funkcje monitorujące stan zdrowia użytkownika. Najważniejszą z nich jest EKG. Poza tym kalifornijska firma oddało do użytku nowe tarcze użytkownika, a także nową, złotą wersję urządzenia.

Zegarek Apple Watch Series 4 dostępny będzie w sklepach od 21 września. Przedsprzedaż zaś ruszyła już w miniony piątek, czyli 14 września. Ceny zaczynają się od 399 dolarów amerykańskich.

Źródło: Apple

 

Apple Watch z większym ekranem już jest

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)