Apple Watch Ultra 2 z maksymalną jasnością aż 3000 nitów!
0

Apple Watch Ultra 2 z maksymalną jasnością aż 3000 nitów!

0

Firma Apple zaprezentowała dzisiaj Apple Watch Ultra 2. Nowa generacji do złudzenia przypomina pierwszą generację, a Apple skupiło się na udoskonaleniu szczegółów.

Apple Watch Ultra 2 charakteryzuje się przede wszystkim ekranem, który osiąga aż 3000 nitów. Jest to najjaśniejszy ekran, jaki Apple kiedykolwiek zaprezentowało. Nowy zegarek pozwoli na 72 godziny użytkowania poza ładowarka, gdy będziemy używać go w trybie niskiego zużycia energii. Koperta zegarka jest wykonana teraz w 95% z tytanu, który pochodzi z recyklingu.

Podobnie jak Apple Watch Series 9, nowy model wprowadza „podwójne tąpnięcie”, które pozwala poprzez stuknięcie dwóch palców przykładowo na odebranie przychodzącego połączenia lub wyłączenie budzika. Wyposażony został w najnowszy układ Apple S9, a także pozwala na zlokalizowanie naszego telefonu w taki sam sposób, w jaki działa AirTag.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *