Home Bez kategorii Apple Watch – nowe oblicze
Apple Watch – nowe oblicze

Apple Watch – nowe oblicze

0

Konferencja rozpoczęła się sprzętowo właśnie od tego gadżetu. Były oklaski co oznacza, że do gadżetu dodano coś na co czekała większość użytkowników. Zegarek stał się niezależny dzięki implementacji modułu sieci komórkowej. Ja braw nie biłem. Niestety.

Zgodnie z plotkami Apple Watch Series 3 wygląda dokładnie tak jak pierwowzór. Co więcej pasują do niego aktualne paski, choć to jest akurat zaletą. Wadą natomiast jest fakt, że nie zmienił się on diametralnie. Ten sam design, a wabikiem dla klientów ma być wspomniane wsparcie dla telefonii komórkowej. Niezależność od iPhone’a niestety ograniczona jest terytorialnie. W Polsce eSIM póki co to lista życzeń. Wbudowany w płytę główną urządzenia dostęp do danych sieci komórkowych to dla nas na tę chwilę mrzonka.

We wnętrzu znalazł się też dwurdzeniowy procesor i jak zapewnia Apple jest on o 70% szybszy od chipa poprzedniej generacji. Zegarek może także poszczycić się chipem W2, który zadba o lepsze funkcjonowanie modułów Bluetooth oraz WiFi. Pewnym elementem rzucającym się w oczy jest również czerwone wykończenie koronki zegarka.

Wbudowany moduł LTE pozwoli na swobodny dostęp do usługi Apple Music bezpośrednio z zegarka, a Siri działać będzie w nim jak na komputerach, smartfonach i tabletach kalifornijskiej firmy. Apple oferuje wersję aluminiową Apple Watch Series 3 w trzech kolorach: szarym, srebrnym oraz miedzianym. Odsłonę o ceramicznej obudowie będzie można nabyć w kolorze szarym lub białym. Przedsprzedaż ruszy już jutro – 15 września, a na sklepowych półkach w Polsce gadżet znajdzie się dwa tygodnie później 29 września. Najtańsza wersja smartwatcha wyceniona została na 329 USD, czyli w naszych warunkach 1599 zł za zegarek z kopertą 38 mm, zaś 1749 zł za wersję 42 mm.

 

Apple Watch – nowe oblicze

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.