Apple TV 4k – ulepszona wersja przystawki telewizyjnej

Apple TV 4k – ulepszona wersja przystawki telewizyjnej

0

Czwarta generacja jabłkowej przystawki doczekała się wreszcie następcy. Podczas minionej konferencji Apple gadżet ten był przedsmakiem prezentacji iPhone’a X. Potwierdziły się też plotki o funkcjach dodanych do urządzenia takich jak wsparcie dla obrazu w jakości 4k.

Stąd też nazwa produktu Apple TV 4k, który przy okazji kompatybilny jest z technologią HDR i Dolby Vision. Całość napędza procesor A10X Fusion znany dobrze użytkownikom z obecnych modeli iPada Pro. Apple z dumą zapowiedziało także pojawienie się z czasem w ofercie iTunes Store filmów w jakości HDR. Ich cena zostanie utrzymana na obecnym poziomie, a tytuły już zakupione przez użytkowników w przeszłości zostaną automatycznie zaktualizowane do nowej rozdzielczości.

Co ciekawe zmianie względem poprzednika nie uległa wielkość pamięci masowej. Apple TV 4k zatem będzie oferowane z dyskiem 32 oraz 64 GB. Premiera przewidziana jest na 22 września, a cena to 179 oraz 199 USD w zależności od wersji. Warto dodać, że urządzenie w przedsprzedaży dostępne będzie już jutro.

 

Apple TV 4k – ulepszona wersja przystawki telewizyjnej

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *