Home Newsy Aktualizacja aplikacji iTunes
Aktualizacja aplikacji iTunes
0

Aktualizacja aplikacji iTunes

0

Na serwerach Apple dostępna jest już aktualizacja dla programu iTunes, która podnosi go do wersji 12.7. Firma dostosowała go głównie do pracy z systemem iOS 11, choć oczywiście zmian jest znacznie więcej.

Przede wszystkim użytkownicy nie znajdą w nim już zakładki Programy wraz z dedykowanym im sklepem App Store, zaś materiały edukacyjne iTunes U znajdują się teraz z dziale z podcastami. Kilka dni temu Apple zapowiedziało taką zmianę w stosownym komunikacie.

Pełna lista zmian znajduje się w liście poniżej:

– Apple Music. Teraz możesz odkrywać muzykę ze znajomymi. Użytkownicy mający konta mogą tworzyć profile i obserwować się nawzajem, aby sprawdzać, jakiej muzyki słuchają i jakie playlisty udostępniają inni.
– Podcasty. Zbiory iTunes U stanowią teraz część rodziny Apple Podcasts. W jednym miejscu możesz wyszukiwać i poznawać bezpłatne materiały edukacyjne wydawane przez wiodące szkoły, uniwersytety, muzea i instytucje kulturalne.
– Jeśli Twoje aplikacje lub dzwonki były wcześniej synchronizowane na urządzeniu iOS przy użyciu iTunes, możesz pobrać je w nowym App Store i w Ustawieniach dźwięku w systemie iOS bez konieczności korzystania z Maca.

Źródło: Apple

 

Aktualizacja aplikacji iTunes

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)