Home Newsy Apple prezentuje zupełnie nowe bezprzewodowe słuchawki!
Apple prezentuje zupełnie nowe bezprzewodowe słuchawki!
0

Apple prezentuje zupełnie nowe bezprzewodowe słuchawki!

0

Po raz pierwszy o Powerbeats Pro w internecie usłyszeliśmy kilka tygodni temu i nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Apple – słuchawki pojawiły się na stronie producenta.

Słuchawki zostały wyposażone w najnowszy czip Apple H1, który umożliwia korzystanie z funkcji „Hey Siri” (tak, to dokładnie ten sam czip, który posiadają nowe AirPodsy). Kolejna generacja słuchawek Powerbeats została pozbawiona kabli, a w sieci dostała miano „dokoksowanych AirPodsów” 😆.

Premiera w USA została przewidziana na maj bieżącego roku, więc do Polski zawitają jesienią (no chyba, że Apple nas zaskoczy i dostaniemy je już latem). Ile kosztują „lepsze AirPodsy”? Dokładnie 1 129,00 zł. Czy to dużo? Czy to mało? Nie wiem, ocenę pozostawiam wam.

Słuchawki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych i kierowane są głównie do sportowców, ponieważ dzięki ich kształtowi lepiej trzymają się ucha. Poniżej możecie obejrzeć filmik prezentujący najnowszy produkt:

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.