Apple prezentuje nowe produty

Apple prezentuje nowe produty

0

Słusznie wczoraj zauważono, że przerwa techniczna mająca miejsce dzisiaj, a dotycząca sklepu internetowego Apple może oznaczać ciche wprowadzenie do oferty nowych produktów. Właśnie pojawiły się one w portfolio.

Zgodnie z zapowiedzią Apple w dniu dzisiejszym w godzinach 8:00 – 13:30 polskiego czasu miała miejsce przerwa techniczna w sklepie Apple Online Store. Po jej zakończeniu szybko okazało się, że w ofercie pojawiło się kilka nowych produktów.

Wśród nich można znaleźć czerwoną wersję iPhone’a 7 oraz 7 Plus. Urządzenia uzupełniają linię (Product)RED. Zgodnie z przewidywaniami w sklepie pojawił się również iPhone SE z pamięcią 128 GB na dane użytkownika. Nowości dotyczą także tabletów, których linię odświeżył nowy wariant z ekranem 9,7 cala. Jest to budżetowa, odświeżona wersja iPada Air. Wyceniono go na 329 USD w wersji podstawowej.

Obok wspomnianych wyżej gadżetów w ofercie znalazły się również nowe paski do Apple Watch’a, a także aplikacja Clips dla iOS służąca do tworzenia krótkich filmów.

Warto dodać w kwestii oprogramowania, że aplikacja Swift Playgrounds zyskała też wsparcie dla 5-ciu nowych języków.

Źródło: Apple

 

Apple prezentuje nowe produty

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *