Home Newsy Apple pracuje nad nowym akcesorium dokującym do iPada
Apple pracuje nad nowym akcesorium dokującym do iPada
0

Apple pracuje nad nowym akcesorium dokującym do iPada

0

Dziennikarz Blomberga, Mark Gurman ponownie ujawnia plany Apple. Dotyczą one wprowadzenia na rynek nowego akcesorium dokującego do iPada w 2023 roku.

Gurman powiedział, że Apple chce jeszcze bardziej rozwinąć iPada jako akcesorium domowe. W zeszłym roku dziennikarz poinformował, że firma pracuje nad nową kategorią produktów. Ma ona łączyć w jednym urządzeniu funkcje Apple TV, iPada i HomePoda. Pomysł polegałby na stworzeniu czegoś, co mogłoby konkurować z urządzeniami domowymi, takimi jak Amazon Echo Show.

Według Gurmana, Apple opracowało prototyp akcesorium dokującego do iPada. Ma on zapewnić podobne odczucia, jednak bez konieczności tworzenia produktu, który miałby stać tylko w jednym miejscu w domu. Cały zamysł polega właśnie na tym, aby użytkownicy mogli po prostu podłączyć iPada do akcesorium, aby uzyskać dostęp do centrum domowego. Tworzenie „całych” nowych produktów od zera może zająć bardzo dużo czasu. Zatem takie rozwiązanie na pewno wprowadzi zainteresowanie firmą w przestrzeni inteligentnego domu. Nowe akcesorium może zostać wprowadzone już w 2023 roku.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.