Apple podobno wprowadzi 27-calowy wyświetlacz Mini-LED w pierwszym kwartale 2023 r.
0

Apple podobno wprowadzi 27-calowy wyświetlacz Mini-LED w pierwszym kwartale 2023 r.

0

Według Rossa Younga, Apple planuje wprowadzić na rynek zewnętrzny monitor z 27-calowym wyświetlaczem mini-LED w pierwszym kwartale 2023 roku.

W tweecie udostępnionym „Super Follows” Young powiedział, że Apple przesunęło debiut monitora na pierwszy kwartał 2023 roku.

Young był gościem podcastu MacRumors w lipcu, w którym powiedział, że Apple planuje uruchomić wyświetlacz mini-LED na początku 2023 roku. Young początkowo spodziewał się, że Apple zaprezentuje wyświetlacz w czerwcu na WWDC. Jednak w maju powiedział, że premiera została przesunięta do października z powodu opóźnień projektowych. Przez cały 2022 r. Apple radziło sobie z ograniczeniami dostaw produktów obejmujących komputery Mac i ich wyświetlacze, co może być przyczyną opóźnienia.

Mówi się, że nadchodzący wyświetlacz Apple będzie wyposażony w technologię mini-LED wraz z obsługą ProMotion. Umożliwia ona częstotliwość odświeżania do 120 Hz. Urządzenie nie ma być bezpośrednim zamiennikiem Pro Display XDR, który jest większym wyświetlaczem 6K. Zamiast tego będzie podobny do monitora Apple Studio Display, który jest 27-calowym monitorem.

źródło: macrumors.com

3/5 - (2)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *