Apple oferuje w sprzedaży używane lecz odnowione Apple Pencil

Apple oferuje w sprzedaży używane lecz odnowione Apple Pencil

0

Rysik od Apple pojawił się po raz pierwszy wraz z premierą iPada Pro w 2015 roku. Akcesorium zapewnia dodatkową obsługę urządzenia zezwalając choćby na ręczne pisanie, czy rysowanie do złudzenia imitując w pracy klasyczny ołówek. Co ciekawe mimo, iż jest to stosunkowo młode akcesorium w ofercie producenta, to zbiera ono lepsze recenzje aniżeli podobne twory konkurencji oferowane od lat.

Niestety poważnym mankamentem jak to zazwyczaj bywa w przypadku produktów od Apple jest cena. Apple Pencil na rynku amerykańskim kosztuje 99 dolarów. Jak się jednak okazuje ruszyła właśnie, choć wyłącznie w tamtej lokalizacji sprzedaż rysików używanych, odrestaurowanych, serwisowanych w autoryzowanych punktach. Nabywający go użytkownik zaoszczędzi 14 dolarów, bowiem odnowiona wersja została wyceniona na 85 dolarów amerykańskich.

Jak zapewnia Apple nie są to wprawdzie nowe urządzenia ale zostały one poddane gruntownemu procesowi czyszczenia oraz dogłębnej kontroli jakości. Każdy z takich produktów spełnia surowe wymogi firmy i został spakowany w nowe pudełko, w którym obok Apple Pencil znajdziemy adapter Lightning, instrukcją obsługi i pozostałą dokumentacją. Produkt objęty jest standardowo roczną gwarancją.

Źródło: MacRumors

 

Apple oferuje w sprzedaży używane lecz odnowione Apple Pencil

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *