Home Newsy Apple Music ma już 40 milionów subskrybentów
Apple Music ma już 40 milionów subskrybentów
0

Apple Music ma już 40 milionów subskrybentów

0

W ostatnim czasie dość prężnie prezentują się statystyki związane z serwisem Apple Music, którego liczba subskrybentów rośnie w zastraszającym tempie. Już trzy tygodnie temu podczas konferencji SXSW Eddy Cue chwalił się cyfrą 38 milionów osób płacących za subskrypcję w serwisie oraz średnim wzrostem tej wartości w cyklu miesięcznym o 2 miliony użytkowników.

Najnowsze dane zaprezentowane w serwisie społecznościowym Twitter przez Stevena Huona podają liczbę 40 milionów użytkowników płacących co miesiąc za dostęp do multimediów w serwisie Apple Music. Huo pełni rolę kierownika wyższego szczebla odpowiedzialnego za Apple Music we Francji.

Oznacza to, że przyrost nowych użytkowników miesięcznie zwiększył się w ostatnim czasie. Oczywiście są to dane dość mocno uogólnione i zapewne również wynikające z wprowadzenia nie tak dawno do sprzedaży głośnika HomePod, którego użytkowanie wymaga wykupienia dostępu do jabłkowego serwisu muzycznego. Niemniej jednak informacje te pokazują jak prężnie rozwija się Apple Music na tle głównego konkurenta czyli serwisu Spotify.

Źródło: Twitter

 

Apple Music ma już 40 milionów subskrybentów

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *