Apple inicjuje program rabatowy dla swoich pracowników
0

Apple inicjuje program rabatowy dla swoich pracowników

0

Employee Purchase Plan+Apple wie jak zadbać o lojalność swoich pracowników i dać sobie gwarancję, że nie odejdą oni niespodziewanie z pracy – zgodnie z daną na początku tego roku obietnicą, firma spod znaku nadgryzionego jabłka rozpoczęła swój program Employee Purchase Plan+, dzięki któremu, każdy zatrudniony w Apple może skorzystać z zniżki na komputery Mac wynoszącej 500$ oraz zniżki na iPady, która wynosi 250$!

Po raz pierwszy, plan wprowadzenia zniżek dla pracowników, zostały ujawniony przez Tima Coocka w styczniu tego roku, na spotkaniu, które odbyło się w ratuszu. Dzięki Employee Purchase Plan+ każdy pracownik, oprócz zatrudnionych na okres próbny, może uzyskać dodatkową zniżkę na produkty przedsiębiorstwa (normalna zniżka wynosi bowiem 25%, można z niej skorzystać jednak tylko i wyłącznie raz na trzy lata).

Oczywiście, program rabatowy jest obarczony pewnymi regulacjami i nie wszystkie produkty są dostępne w jego ramach. Pracownicy nie mogą liczyć na zniżki na przykład w przypadku Maca Mini, czy też w przypadku nowego MacBooka Pro z wyświetlaczem Retina.

Apple musiało podjąć działanie związane z programem rabatowym, wielu pracowników zatrudnionych w sklepach sprzedaży detalicznej usłyszało bowiem przy podpisywaniu umowy o pracę, że liczyć mogą na profity, premie i możliwości awansu, większość z nich została jednak z niczym. Jeżeli wierzyć w obietnice Tima Cooka, obecny program rabatowy nie jest jedynym, który zostanie wprowadzony i już wkrótce zatrudnieni w Apple będą mogli liczyć na dodatkowe ulgi oraz dodatki.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *