Aplikacja pogodowa Dark Sky przypomina użytkownikom iOS, że zostanie wyłączona 1 stycznia
0

Aplikacja pogodowa Dark Sky przypomina użytkownikom iOS, że zostanie wyłączona 1 stycznia

0

Aplikacja pogodowa Dark Sky na iOS przypomina użytkownikom, że zostanie wyłączona. Nie będzie już obsługiwana od 1 stycznia 2023 r., jak wcześniej ogłoszono.

W notatce w App Store i monitu wyświetlanym użytkownikom, aplikacja mówi, że wiele funkcji i możliwości Dark Sky zostało zintegrowanych z nową aplikacją Weather na iOS 16, która została udostępniona publicznie.

„Wsparcie dla aplikacji Dark Sky zakończy się 1 stycznia 2023 r. Technologia prognozowania Dark Sky zostanie zintegrowana z aplikacją Apple Weather z iOS 16 tej jesieni”. Czytamy taki opis w aplikacji w App Store.

Firma Apple kupiła Dark Sky w marcu 2020 roku. Od tego czasu zintegrowała wiele swoich funkcji bezpośrednio z aplikacją Pogoda na iPhonie, iPadzie i Macu. W sierpniu 2020 roku Apple zamknęło Dark Sky dla Androida. Powiedziało też wtedy, że nie planuje zakończenia wsparcia dla aplikacji na iOS. W czerwcu ubiegłego roku firma Apple zaktualizowała Dark Sky o nowe ulepszenia Apple Watch oraz ogólne ulepszenia wydajności i stabilności.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *