Aplikacja Apple TV została zaktualizowana w tvOS 17.2 Beta
0

Aplikacja Apple TV została zaktualizowana w tvOS 17.2 Beta

0

Apple w wersji beta systemu tvOS 17.2 zaktualizowała aplikację Apple TV.  Zostało ułatwione w niej poruszanie się po aplikacji i wyszukiwanie treści. Dostępny jest także dedykowany pasek boczny. Znajdują się na nim treści z różnych aplikacji i usług przesyłania strumieniowego, w tym Apple TV+.

Na pasku bocznym znajdują się wydzielone sekcje dla Szukaj, Obejrzyj teraz, ‌Apple TV+‌, Karnetu sezonowego MLS, Sportu, Sklepu i Biblioteki. W kolejnym obszarze „Kanały i aplikacje” użytkownicy mogą uzyskać dostęp do treści z określonych usług przesyłania strumieniowego, które integrują się z aplikacją telewizyjną. Dostępne opcje obejmują ABC, CBS, Comedy Central, Hulu, ESPN, Discovery, Peacock, Prime Video i inne. Kliknięcie kanału takiego jak Hulu powoduje wyświetlenie treści i sugestii dotyczących oglądania tylko dla tej usługi.

W sekcji Obejrzyj teraz Apple dodało „Mój telewizor”. Znajdują się w nim sugestie programów telewizyjnych z wielu sieci, zastępujące „Moje kanały”. W aplikacji Obejrzyj teraz nie ma żadnej dedykowanej sekcji Kanały, ale do Sklepu dodano funkcję Kanały i aplikacje. Apple wprowadziło także poprawki do aplikacji na iPhone’a i iPada. W sekcji Sklep nie ma już oddzielnych zakładek z filmami i programami, wszystko jest zintegrowane.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *