Home Newsy Amerykańska strona Apple odświeżona
Amerykańska strona Apple odświeżona
0

Amerykańska strona Apple odświeżona

0

Nowa, odświeżona strona oficjalna firmy Apple ma przypomnieć użytkownikom, że już za niecałe dwa dni w przedsprzedaży pojawi się iPhone X. To właśnie temu urządzeniu kalifornijska firma poświęciła główną część swojej witryny, choć póki co zmiany widoczne są jedynie w wersji amerykańskiej strony.

Wczoraj późnym wieczorem czasu polskiego na amerykańskiej witrynie Apple.com doszło do zmian wizualnych na głównej stronie, gdzie obecnie dominuje wszystko to, co związane jest z iPhone X. Obok informacji o rozpoczęciu przedsprzedaży znajdziemy również animowane odnośniki tematyczne związane z designem, czy funkcjami w jakie został wyposażony nowy smartfon. Każdy z odnośników prowadzi do podstrony z rozwinięciem zagadnienia.

Warto dodać, że przedsprzedaż w Polsce rozpocznie się już w ten piątek 27 października o godzinie 9:01. Z dokonaniem zamówienia trzeba będzie się jednak pospieszyć, bowiem ilość urządzeń jest na start ograniczona. Plotki głoszą, że w dniu premiery rynkowej Apple dostarczy do sprzedaży jedynie 3 miliony egzemplarzy smartfona. Nabywcy, którzy nie zmieszczą się w tym limicie będą musieli stawić czoła wydłużonemu terminowi realizacji zamówienia.

Źródło: 9To5Mac

 

Amerykańska strona Apple odświeżona

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)