Home Newsy Aktualizacja iOS 11 przywróci jedną istotną funkcję
Aktualizacja iOS 11 przywróci jedną istotną funkcję
0

Aktualizacja iOS 11 przywróci jedną istotną funkcję

0

Nieznane są dokładne przyczyny, dla których Apple wraz z wydaniem systemu iOS 11 zrezygnowało z jednej z funkcji obecnej w jabłkowym oprogramowaniu od wersji iOS 9. Była ona dedykowana urządzeniom wspierającym technologię 3D Touch i znacznie ułatwiała przełączenie się do widoku wielozadaniowości.

Już podczas testów najnowszej odsłony systemu mobilnego użytkownicy skarżyli się na brak gestu mocniejszego przyciskania lewej krawędzi ekranu urządzenia, który to powodował wyświetlenie listy aplikacji działających w tle. Sytuacja stała się powodem, dla którego jeden z czytelników serwisu MacRumors postanowił zasięgnąć informacji u źródła i wysłał stosownego maila do Craiga Federighi.

W odpowiedzi poinformowano go, że funkcja ta została wyłączona tymczasowo, a powodem miały być bliżej nieokreślone problemy natury technicznej. Ma ona powrócić do łask wraz z wydaniem jednej z aktualizacji dla systemu iOS 11. Wiadomo już, że obecnie testowana jest już wersja systemu iOS 11.1, która prawdopodobnie trafi do rąk użytkowników na początku listopada wraz z debiutem rynkowym iPhone’a X.

Źródło: MacRumors

 

Aktualizacja iOS 11 przywróci jedną istotną funkcję

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)