Home Newsy Aktualizacja dla Apple TV
Aktualizacja dla Apple TV
1

Aktualizacja dla Apple TV

1

Użytkowników Apple TV zapewne ucieszy fakt, iż w uaktualnieniach systemowych tego urządzenia czeka na nich niemała niespodzianka.
Update oznaczony numeracją 6.0 przynosi bowiem kilka istotnych zmian.

W nowej wersji softu dodano między innymi wsparcie dla usługi iTunes Radio, a za dostęp do niej odpowiedzialna jest osobna, dedykowana ikona.
Przypominamy jednak, iż na terenie Polski usługa ta póki co nie działa, a dostęp do niej mają jedynie mieszkańcy USA.

Praktyczniejsze zatem będą kolejne wprowadzone zmiany takie jak wsparcie dla strumienia zdjęć, czy nowa usługa AirPlay z iCloud.
Ta ostatnia pozwala na strumieniowe przesyłanie filmów nabytych w iTunes Store bez konieczności ich pobierania na którekolwiek z dotykowych urządzeń. Co istotne zakupione w iTunes materiały wideo mogą teraz także przesyłać na nasze urządzenie obce osoby bez konieczności logowania się na swoje konto w Apple TV.

Obok wymienionych funkcji warto wspomnieć jeszcze o integracji z multi-display w OS X Mavericks, wsparciu dla Bluetooth 4.0, czy też sklepu z muzyką.
Dzięki temu ostatniemu za pośrednictwem Apple TV można od teraz przeglądać, odsłuchiwać i kupować muzykę, a także podcasty z włączeniem w to synchronizacji pomiędzy posiadanymi urządzeniami.

Źródło: AppAdvice

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *