Akcesoria Belkin do iPhone 15, Apple Watch Series 9 i AirPods Pro
0

Akcesoria Belkin do iPhone 15, Apple Watch Series 9 i AirPods Pro

0

Każda kolejna premiera marki Apple wzbudza wiele emocji. Tegoroczna przede wszystkim ze względu na zmianę standardu portu ładowania – nowe iPhone’y oraz etui AirPodsów Pro zostały wyposażone w port USB-C, a firma pierwszy raz w historii zrezygnowała z autorskiego portu Lightning. Za nowościami stajni Apple podążają producenci akcesoriów do nich, w tym nieprzerwanie od 40 lat firma Belkin.

Bezprzewodowe ładowanie

Jedną z najciekawszych i atrakcyjnych wizualnie propozycji jest ładowarka 3-w-1 BoostCharge Pro3-in-1 Wireless Charger with Official MagSafe Charging 15W. Można na niej jednocześnie ładować iPhone’a, Apple Watcha oraz AirPodsy. Wyróżnia ją szybkie ładowanie bezprzewodowe o mocy 15 W oraz pełna zgodność z technologią MagSafe. Dzięki temu bez obawy możemy umieścić telefon i zegarek na magnetycznych podkładkach, a słuchawki na podstawie ładowarki. Wygodne umieszczenie iPhone’a pod kątem pozwala na stałe korzystanie z niego, np. podczas pracy. 

Bardziej klasyczną konstrukcję ma listwowa ładowarka BoostCharge Pro 3-in-1 Wireless Charging Pad with Official MagSafe Charging 15W. Ze względu na projekt będzie lepszym rozwiązaniem do nocnego ładowania naszego zestawu gadżetów Apple. Możemy na niej także ładować trzy urządzenia, a ładowarka poda moc 15 W. Obie ładowarki informują o ładowaniu subtelną diodą LED, umieszczoną w podstawie. Nie bez znaczenia jest zgodność z MagSafe, dzięki czemu mamy pewność, że urządzenia odłożone lub powieszone na ładowarce będą bezpieczne. Producent udziela na nie również 2-letniej gwarancji. 

Tradycyjne ładowarki

Jeśli jednak wolisz tradycyjną ładowarkę ścienną lub często podróżujesz i korzystasz także z powerbanka, Belkin i dla ciebie ma wygodne rozwiązania. Pierwszym z nich jest ładowarka BoostCharge Pro Dual USB-C GaN Wall Charger with PPS 65W + USB-C to USB-C Cable, która wykorzystuje technologię GaN. Zastosowanie tlenku galu pozwala na wydajne ładowanie przy jednoczesnym zachowaniu niskiej temperatury samej ładowarki, jak i ładowanego urządzenia. Rozwiązanie to oferuje dwa porty USB-C o łącznej mocy 65 W – 45 W z górnego i do 20 W z dolnego portu. Oznacza to, że bez problemu naładujemy telefon i słuchawki jednocześnie lub samodzielnie MacBooka. Udogodnieniem jest także technologia PPS, która indywidualnie dopasowuje napięcie wyjściowe w zależności od podłączonego urządzenia. 


Brak możliwości dostępu do gniazdka elektrycznego nie stanowi przeszkody w ładowaniu elektroniki. Doskonale w roli zamiennika spisuje się BoostCharge Pro Fast Wireless Charger for Apple Watch + Power Bank 10K. Ten powerbank dzięki połączeniu kablem może podładować telefon czy słuchawki, ale ma również magnetyczne zagłębienie, zaprojektowane z myślą o ładowaniu Apple Watcha. Jego pojemość 10 000 mAH wystarcza na 2- lub nawet 3-krotne ładowanie telefonu, zegarka i słuchawek, lub stałe zasilanie telefonu podczas kilkunastogodzinnej podróży. Wygodnym rozwiązaniem są diody informujące o stopniu naładowania powerbanka. W zestawie znajduje się również kabel ładujący – jest to zatem idealny sprzęt dla osób często podróżujących lub zapominalskich, którym nie po drodze z ładowarką.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *