Home Newsy AirPods Pro pokryte złotem – takie rzeczy tylko z Rosji!
AirPods Pro pokryte złotem – takie rzeczy tylko z Rosji!
0

AirPods Pro pokryte złotem – takie rzeczy tylko z Rosji!

0
0

Firma Caviar, która swoją siedzibę ma w Rosji jest znana z tego, że produkuje, a raczej sprawia, że drogie rzeczy są…jeszcze droższe.

Jakiś czas temu mogliśmy przeczytać w sieci, że właśnie ta firma wprowadziła do sprzedaży iPhone’a 11 Pro, który pokryty został złotem i drogimi kamieniami.

Co byście powiedzieli na najnowsze AirPods Pro w wersji luksusowej? Jeśli dla kogoś słuchawki w podstawowej wersji są za tanie i za mało prestiżowe to powinien bliżej przyjrzeć się tej propozycji. Firma Caviar, o której wspomniałem na samym wstępie wyprodukowała specjalną edycję AirPods Pro. Pokryte zostały 18-karatowym złotem i kosztują fortunę.

Firma Caviar, która swoją siedzibę ma w Moskwie, zajmuje się wymianą standardowych obudów urządzeń na takie wykonane z najdroższych i najbardziej luksusowych materiałów. Cały proces „dopieszczania” urządzeń przebiega ręcznie, także mówimy tu o najwyższej jakości i…najwyższej cenie. Za słuchawki pokryte 18-karatowym złotem musimy zapłacić 67 790 dolarów, co daje w przeliczeniu około 265 000 złotych.

Jak widać – nie jest to produkt dla wszystkich. Nie tylko ze względu na cenę, za którą moglibyśmy kupić kilka lub kilkanaście używanych samochodów, mieszkanie, albo masę innych rzeczy, ale o bycie posiadaczem jedynego egzemplarza jaki powstał – tak, firma stworzyła tylko jedną sztukę takich prestiżowych grajków.

Kto jest chętny musi szybko reagować, bo taka „okazja” może się nie powtórzyć 🙂 Królewski kolor, królewskie, wygrawerowane logo Caviara – tylko dla królewskiego człowieka! Moim zdaniem, mogliby jeszcze zmienić wnętrze, bo te białe plastiki średnio wyglądają, ale domyślam się, że cena byłaby wtedy „odrobinę” większa.

AirPods Pro pokryte złote – takie rzeczy tylko z Rosji!

(0)

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!