Home Newsy Czy kiedykolwiek Apple wypuści headset VR/AR?
Czy kiedykolwiek Apple wypuści headset VR/AR?
0

Czy kiedykolwiek Apple wypuści headset VR/AR?

3
0

Od dłuższego czasu w sieci krążą plotki na temat headsetu VR lub AR od Apple. Często jest tak, że większość plotek się potwierdza, jednak nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie coś zostanie oficjalnie zaprezentowane.

Mamy kolejny tydzień, także czas na kolejną plotkę na temat „tych” lub „tego” urządzenia. Wcześniej domniemana premiera lub też prezentacja miała odbyć się w 2020 roku. Teraz ten termin przedłużył się o kolejne dwa lata, dlatego nie powinniśmy spodziewać się ich wcześniej niż przed 2022 rokiem.

Choć termin wydania dość mocno się przedłużył, tak moim zdaniem warto poczekać na produkt, który będzie dopracowany. Wszystkie znaki na niebie mówią także, że jest to spowodowane wprowadzeniem nowych kamer 3D, które będą montowane również w przyszłych iPad’ach. Kamera ma być rozbudowaną wersją tej, która wykorzystuje technologia „Face ID”, także najbardziej prawdopodobne jest pojawienie się drugiej, osobnej kamery lub czujnik na froncie w najnowszych iPhone’ach i iPada’ach.

Moim zdaniem taka technologia może być naprawdę przełomowa i zmienić styl naszego dotychczasowego użytkowania telefonu, a jak wiemy Apple postawi wyznaczać standardy.

Czy kiedykolwiek Apple wypuści headset VR/AR?

(3)

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!