Home Newsy Firma Apple dodaje do swojej oferty adapter Twelve South AirFly Pro
Firma Apple dodaje do swojej oferty adapter Twelve South AirFly Pro
0

Firma Apple dodaje do swojej oferty adapter Twelve South AirFly Pro

0

Firma Apple dodaje do swojej oferty adapter Twelve South AirFly Pro.

 

Firma Apple oferuje w swoim sklepie internetowym adapter Bluetooth AirFly Pro firmy Twelve South. Posiada on wbudowaną baterie, która zapewnia ponad 16 godzin pracy bez potrzeby zasilania zewnętrznego. Do adaptera dodany jest kable USB-C na USB-A do ładowania, etui podróżne oraz specjalny brelok. Cena adaptera to 269 zł.

„Twelve South AirFly Pro pozwala używać AirPods lub bezprzewodowych słuchawek Beats z system rozrywki pokładowej w samolocie, na siłowni i w innych miejscach, gdzie dostępne są jedynie zwykłe gniazdka, a łączność Bluetooth nie jest obsługiwana. Po prostu podłącz AirFly Pro do gniazda słuchawkowego, by posłuchać w AirPods udostępnianej przez linie muzyki lub obejrzeć film. Podczas ćwiczeń adapter AirFly Pro możesz natomiast podłączyć do gniazdka przy bieżni, by w słuchawkach Powerbeats Pro posłuchać programów wyświetlanych na telewizorze w siłowni.”

„Z adapterem AirFly Pro można sparować dwa zestawy AirPods lub bezprzewodowych słuchawek Beats, dzięki czemu dwie osoby mogą wspólnie oglądać film, słuchać podcastu lub grać w grę wideo. AirFly Pro przypomina „rozgałęźnik” do słuchawek bezprzewodowych. Wystarczy tylko przestawić przełącznik, by za ich pomocą bezprzewodowo połączyć iPhone’a z gniazdem AUX IN w samochodzie i posłuchać muzyki lub skorzystać z nawigacji. AirFly Pro umożliwi Ci też korzystanie ze starego głośnika – musisz tylko podłączyć adapter do jego gniazda słuchawkowego.”

Firma Apple dodaje do swojej oferty adapter Twelve South AirFly Pro.

Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.