AdGuard for Safari – pożegnaj denerwujące reklamy na zawsze!

AdGuard for Safari – pożegnaj denerwujące reklamy na zawsze!

0

Każdy zna to uczucie… Chcesz znaleźć przepis na ciasto, więc wpisujesz w wyszukiwarkę „Jak zrobić ciasto na pizzę”.Wchodzisz na pierwszą stronę i bum… Cały twój ekran zasypują reklamy. Denerwujące, prawda? Szczególnie, że podczas klikania „Zamknij” otwierają się kolejne i kolejne… Znalazłem na to rozwiązanie!

Denerwujące Pop-upy

Pop-up, czyli wyskakujące okienko. Najbardziej denerwujący typ reklamy, który potrafi nie tylko napsuć nam nerwów, ale także zainfekować nasz komputer niechcianym oprogramowaniem czy wirusami. Zwykły AdBlock nie zawsze daje radę, więc z pomocą przychodzi…

AdGuard – pogromca reklam.

Pożegnaj denerwujące reklamy raz na zawsze! Zdecydowane działania wymagają zdecydowanych kroków. W tym wypadku aplikacja AdGuard pomoże wam uniknąć denerwujących reklam, które mogą przysporzyć wam kłopotów. W dodatku jest ona bezpłatna – co jest kolejnym plusem.

Po pierwszym uruchomieniu będziemy musieli udzielić aplikacji dostępu do różnych funkcji naszego komputera po to, aby AdGuard mógł bez żadnych przeszkód blokować niepożądane strony czy reklamy.

Warto wspomnieć, że aplikacja powinna cały czas działać w tle aby mogła poprawnie wykrywać reklamy i zagrożenia. Bez tej funkcji, będziecie musieli pamiętać o każdorazowym uruchamianiu AdGuard przed odpaleniem Safari. Dla waszej wygody rekomenduje pozostawienie działania w tle włączonego. Po co mamy sobie utrudniać życie?

W ustawieniach aplikacji możecie znaleźć dużo ciekawych opcji. To wy decydujecie czy chcecie blokować reklamy, włączyć filtr elementów szpiegujących, filtrować irytujące elementy itp. Zachęcam do zajrzenia w sekcję ustawień, gdyż możecie znaleźć tam naprawdę dużo ciekawych rzeczy.

Chciałbym jeszcze tylko prosić was, abyście skorzystali z opcji „Biała lista” dodając tam najczęściej czytane przez was blogi i vlogi. Takie miejsca w sieci utrzymują się głównie z reklam, więc czasem nawet niechcący możecie pozbawić waszego ulubionego twórcę przychodu za treści, które tworzy. Warto wspierać autorów blogów/vlogów, ponieważ to oni zapełniają wasz czas w sieci tak, abyście spędzili go oglądając/czytając ciekawe i przyjemne rzeczy.

Czy warto pobrać AdGuard?

Aplikacja ma bardzo dużo ciekawych funkcji, natomiast jest ich… zbyt dużo. Przeciętny użytkownik mógłby czuć się delikatnie zagubiony. AdGuard spełnia swoje zadanie – blokuje reklamy a dodatkowo chroni nas komputer przed elementami śledzącymi, filtruje irytujące elementy itp. Jestem bardzo zadowolony z działania tego programu i mogę serdecznie polecić go osobom, które potrzebują „czegoś więcej” niż tylko AdBlock.

AdGuard jest darmowym programem, więc każdy z was może go pobrać i przetestować na własną rękę. Jak dla mnie jest super użyteczny, ale troszkę skomplikowany w obsłudze.

Skąd pobrać AdGuard?

Aplikację możecie pobrać za darmo z AppStore klikając w ten link – *KLIK* bądź wpisując frazę „AdGuard for Safari” w wyszukiwarce sklepu.

AdGuard for Safari – pożegnaj denerwujące reklamy na zawsze!

Zalety Wady

Zalety

  • Działa!
  • Blokuje nie tylko reklamy, ale także elementy szpiegujące
  • Bardzo dużo opcji
  • Darmowy

Wady

  • Zbyt dużo opcji - łatwo się pogubić
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.