Home Newsy A może takie cuda? Kolejna wizja smartfonów od Apple
A może takie cuda? Kolejna wizja smartfonów od Apple
0

A może takie cuda? Kolejna wizja smartfonów od Apple

0

Uwielbiam śledzić koncepty nadchodzących urządzeń od Apple. Przyznam, że z roku na rok prace te są coraz lepsze i bardziej realistyczne. Coraz częściej też inspirowane są doniesieniami publikowanymi w sieci i daleko im już od frywolnej wyobraźni grafików, którzy jeszcze kilka lat temu puszczali wodzę fantazji i tworzyli sprzęt przyszłych, mocno odległych pokoleń.

Temat jest gorący, bo chodzi o spekulacje związane z kolejną generacją jabłkowej słuchawki i fakt jak będzie wyglądać oferta Apple w 2018 roku. Mamy obecnie w portfolio innowacyjny jak na giganta z Cupertino model X, a więc nie dziwią spekulacje związane z wyglądem kolejnej oferty sprzętowej.

Biorąc pod uwagę plotki o starcie modelu z ekranem o przekątnej ponad 6 cali i przeprojektowanej wersji modelu SE powstał koncept wizualizujący te urządzenia autorstwa CURVED/labs – kanału bytującego w serwisie YouTube.

Każde z przedstawionych urządzeń mocno jest inspirowane wyglądem iPhone’a X, a więc mamy do czynienia z bezramkową konstrukcją, technologią OLED w kontekście ekranu oraz Face ID rozpoznającą twarz użytkownika.

Źródło: AppleInsider

 

A może takie cuda? Kolejna wizja smartfonów od Apple

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)