Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #41 Wtyczka tygodnia – WireIcons, odśwież ekran główny!
#41 Wtyczka tygodnia – WireIcons, odśwież ekran główny!

#41 Wtyczka tygodnia – WireIcons, odśwież ekran główny!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Dzisiaj przygotowałem dla Was bardzo ciekawą wtyczkę, która pozwoli Wam nieco odświeżyć ekran główny urządzenia. Zapraszam i życzę miłych wrażeń!

WireIcons, czyli sposób na odświeżenie ekranu głównego iUrządzenia

Niestety, ale my, użytkownicy systemu iOS, musimy pogodzić się z nudą. Okej, prostota nie zawsze bywa zła, ale jeżeli choć raz korzystaliście z Androida, wiecie dobrze o czym mówię. Jedyną rzeczą, którą możemy zrobić (na ekranie głównym) bez Jailbreaka, to… Zmienić rozmiar ikonek w ustawieniach lub po prostu ich ułożenie. Szczerze? Spodziewałem się więcej, ale… Od tego mamy właśnie ten włam do systemu. Czas więc to przerwać! Przykładowym rozwiązaniem tego problemu może być tweak o nazwie WireIcons – liczę, że Wam się spodoba i zostanie z Wami na stałe. Na czym polega, co oferuje? Na te i inne pytania odpowiem niżej. Okej, nie przedłużając…

Wyżej widzicie stronę wtyczki w sklepie Cydia, a także jej ustawienia. Jak widzicie, jest ich naprawdę dużo – możecie zmniejszyć lub zwiększyć grubość ramek, ich kolor, a także obdarować twórcę kilkoma cennymi złotówkami. Niżej ukażę Wam efekt końcowy, który jest tylko przykładowy – możecie tworzyć tyle kombinacji, na ile pozwala Wam Wasza kreatywność. Uwielbiam tweaki, które dodają coś ciekawego i po prostu nie są nudne. Ich tworzenie to często trudny i żmudny proces, więc takie perełki warto mieć zawsze przy sobie. Kto wie, może pewnego dnia odezwie się w Was artystyczna dusza i będą Wam potrzebne? Jeżeli tak, to zerknijcie na poprzedni odcinek, w którym omawiałem ColorScroll! Jak to się mówi… W grupie raźniej!

Dziękuję Wam za uwagę. Nie zapomnijcie też przeczytać pozostałych artykułów z serii pod tytułem „wtyczka tygodnia”, a także zapraszam Was do lektury „aplikacji tygodnia”. To tygodnik, który ukazuje Wam świetne apki z App Store po to, aby nigdy nie brakowało Wam czegoś ciekawego na iUrządzeniach. Cóż, to już koniec – oczekujcie kolejnego odcinka z maratonu tweaków już niedługo. Pa!

#41 Wtyczka tygodnia – WireIcons, odśwież ekran główny!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/